Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/bankizywnosci/public_html/niemarnuje.pl/include/function.inc.php on line 38

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bankizywnosci/public_html/niemarnuje.pl/index.php on line 207
niemarnuje.pl - Aktualności

Aktualności

Strona główna Aktualności Archiwum Nie marnuje jedzenia na Facebook i Socjum

Nie marnuje jedzenia na Facebook i Socjum

04-01-2010
Jeśli chcesz się przyłączyć do społeczności ludzi, którym bliska jest idea niemarnowania żywności możesz to zrobić poprzez stronę Facebook lub forum Socjum.

Na www.facebook.com została uruchomiona strona Nie Marnuj Jedzenia można ją także wyszukać przez adres mailowy niemarnuje[@]bankizywnosci.pl .
Strona już ma już swoich pierwszych zwolenników, ale wszyscy są zaproszeni do zostania fanem i aktywnego udzielania się.

Natomiast na stronie www.niemarnuje.socjum.pl funkcjonuje specjalne forum niemarnowania. Społeczność, która powstała na tej platformie jest nie tylko źródłem informacji dotyczącym niemarnowania jedzenia ale i platformą komunikacyjną wszystkich, którzy przyłączyli się do kampanii „Nie marnuj jedzenia. Wyrzuć do śmieci stare przyzwyczajenia” realizowanej przez Federację Polskich Banków Żywności.
 

Archiwum:

Banki Żywności

Wykonanie StudioGraficzne.com