Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/bankizywnosci/public_html/niemarnuje.pl/include/function.inc.php on line 38

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bankizywnosci/public_html/niemarnuje.pl/index.php on line 207
niemarnuje.pl - Aktualności

Aktualności

Strona główna Aktualności Archiwum Nie marnuj - forum

Nie marnuj - forum

19-10-2009
Do tegorocznych obchodów Światowego Dnia Żywności przyłączył się pierwszy polski kreator serwisów społecznościowych – Socjum.

Społeczność, która powstała na tej platformie jest nie tylko źródłem informacji dotyczącym niemarnowania jedzenia ale i platformą komunikacyjną wszystkich, którzy przyłączyli się do kampanii „Nie marnuj jedzenia. Wyrzuć do śmieci stare przyzwyczajenia” realizowanej przez Federację Polskich Banków Żywności.

Tegoroczne świętowanie swoim zasięgiem obejmuje także wirtualny świat. Dzięki temu przesłanie Światowego Dnia Żywności i Walki z Głodem trafi do jeszcze większej ilości osób.

Na stronie www.niemarnuje.socjum.pl można wypowiedzieć się w kwestii niemarnowania jedzenia, obejrzeć i skomentować zdjęcia czy pochwalić się swoimi osiągnięciami w dziedzinie racjonalnego gospodarowania żywnością. Ciekawe ogłoszenia, statystyki i wyniki badań przekonają do przyłączenia się do akcji nawet najbardziej obojętnego konsumenta.

Dołącz do niemarnuje.socjum.pl, wyraź swoje poparcie dla
Światowego Dnia Żywności!

Partnerem niemarnowania jest Socjum.
 Archiwum:

Banki Żywności

Wykonanie StudioGraficzne.com