Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/bankizywnosci/public_html/niemarnuje.pl/include/function.inc.php on line 38

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/bankizywnosci/public_html/niemarnuje.pl/index.php on line 207
niemarnuje.pl - Aktualności

Aktualności

Strona główna Aktualności Archiwum Bank Smaków

Bank Smaków

19-01-2010
Adobe i Federacja Polskich Banków Żywności postanowiły dalej rozpowszechniać dobre praktyki żywieniowe wśród Polaków i tym samym zachęcać ich do racjonalnego gospodarowania żywnością i jej umiejętnego wykorzystania w kuchni.

Tak narodził się pomysł na interaktywną aplikację Bank Smaków.


Głodny? Nie masz pomysłu na obiad?

Zainstaluj Bank Smaków- ściągaj i dziel się przepisami!

Aplikacja Bank Smaków stanowi bazę przepisów kulinarnych, która w łatwy i ciekawy sposób umożliwia sprawdzenie jakie potrawy można przygotować z produktów znajdujących się obecnie w naszym domu. Samo działanie aplikacji jest niezwykle przyjazne i intuicyjne, wystarczy wybrać odpowiednią kategorię produktów a z niej stosowne składniki, aby aplikacja zaprezentowała nam dopasowane do nich przepisy. Wybrane przepisy są automatycznie pobierane z serwisu www.niemarnuje.pl.

Strona niemarnuje.pl umożliwia każdemu użytkownikowi dodawanie swoich przepisów do portalu.

Zaprezentowana lista przepisów uszeregowana zostanie w kolejności od tych, do których brakuje nam najmniej składników w stosunku do wszystkich składników potrzebnych w danym przepisie. W przypadku gdy wskazane składniki są zbyt małym zbiorem do przygotowania kompletnej potrawy lub takiego przepisu nie ma w bazie, aplikacja wskaże przepisy, które wykorzystują wskazane produkty (lub ich część) ale także wymagają dodatkowych. Apetito daje ponadto możliwość przeglądnięcia i wydrukowania każdego przepisu.

Aplikacja jest do ściągnięcia ze strony www.kreatywnybazar.pl

Organizatorami akcji są Adobe i Federacja Polskich Banków ŻywnościDziałania wspiera Studio Graficzne.

 

Archiwum:

Banki Żywności

Wykonanie StudioGraficzne.com